Stowarzyszenie Mierz Wysoko

Stowarzyszenie Mierz Wysoko zostało założone w 2005 roku przez grupę osób po studiach społecznych i psychologicznych, których głównym celem było wspieranie młodych ludzi w tym, aby mogli wykorzystywać swój potencjał i rozwijać swoje możliwości. Na kilkanaście lat głównym obszarem działań Mierz Wysoko stała się ulica Brzeska na warszawskiej Pradze-Północ oraz jej okolice. Przez ponad 10 lat codziennym wsparciem obejmowaliśmy dzieci i młodzież z uliicy Brzeskiej oraz ich rodzinny. Z biegiem czasu zaczęliśmy realizować działania na rzecz warszawskich rodziców i rodzin (Kluby dla Rodzin), organizacji pozarządowych (Aplikacja 2do2), społeczności lokalnych (działania na Targówku Fabrycznym i Pradze Północ) a wreszcie warszawskich rowerzystów.
Przez te wszystkie lata, działaliśmy samodzielnie a także we współpracy z urzędami, biznesem i innymi organizacjami.

Jako Stowarzyszenie zawsze opieraliśmy swoją pracę i misję na uważnej obserwacji potrzeb osób i społeczności do których adresujemy nasze działania.

Obecnie inne działania Stowarzyszenia Mierz Wysoko, oprócz Otwartego Warsztatu Rowerowego, to:

  • Aplikacja 2do2 – innowacyjna aplikacja służąca do prowadzenia i rozliczania projektów dla organizacji pozarządowych. Nigdy więcej papierów i darmowych nadgodzin! Sprawdźcie to!

Chcecie poczytać więcej o Stowarzyszeniu Mierz Wysoko?
http://mierzwysoko.org.pl/