Bony podarunkowe

Uwielbiasz rowery? Wiesz, że bliska Ci osoba uwielbia rowery? Podziel się swoją pasją i spraw radość innym! Nasz bon podarunkowy to idealny pomysł na prezent:)

Kup bon

Proponujemy zakup trzech rodzajów bonów:

1) Bon na udział w warsztacie w ramach Akademii Serwisowania Rowerów.
Akademia Serwisowania Rowerów to cykl warsztatów na poziomie podstawowym oraz profesjonalnym dla osób, które chcą zrozumieć, jak działa rower, jak o niego dbać i jak go serwisować. Każdy warsztat to solidna dawka wiedzy i ćwiczenie umiejętności w praktyce podczas wykonywania zadań. Zajęcia odbywają się w Otwartym Warsztacie Rowerowym (ul. Wolność 2, Warszawa). Opis warsztatów w zakładce Akademia Serwisowania Rowerów (kliknij).

2) Bon na lekcję 1×1 z mechanikiem/mechaniczką
Lekcja 1×1 to praca na własnym rowerze na profesjonalnym stanowisku pod okiem naszego mechanika/mechaniczki. Uczestnik/ uczestniczka naprawi sobie rower i zyska wiedzę na przyszłość.

3) Bon o dowolnej wartości pozwalający obdarowanej osobie sfinansować/dofinansować do wyboru:
– zakup lub serwis roweru na miejscu w naszym Otwartym Warsztacie Rowerowym. Sprzedajemy rowery używane po pełnym serwisie, na 3-miesięcznej gwarancji, różnych rodzajów i różnej klasy. Serwisujemy wszystkie rowery, od najlepszych, po takie w najgorszym stanie. Adres sklepu i serwisu: ul. Wolność 2, Warszawa.
– udział w warsztatach w ramach Akademii Serwisowania Rowerów
– lekcję 1×1 z mechanikiem/mechaniczką.

Aby wziąć udział w warsztatach lub umówić lekcję 1×1 właściciel/ka bonu rezerwuje termin telefonicznie pod numerem 506 693 555. Daty warsztatów publikujemy na naszym FB/OtwartyWarsztatRowerowy.