Przekaż rower

 • Jak to działa?
  Zgłaszasz przez formularz kontaktowy odbiór roweru. Nasi wolontariusze przyjeżdżają pod wskazany adres i Cię od niego uwalniają :)

 • Rowery w dowolnym stanie i rozmiarze
  Odbierzemy od Ciebie każdy rower. Jednak pamiętaj, że ma on w przyszłości komuś służyć, po renowacji, którą u nas przejdzie.

 • Recykling rowerów
  W Stowarzyszeniu Mierz Wysoko przeprowadzamy renowacje rowerów i dajemy im drugie życie. Przekazujemy je za udział w akcjach społecznych np. „Rower za Dobro” oraz „Rower na Powitanie”. Cześć rowerów sprzedajmy, a pozyskane w ten sposób środki przeznaczamy na cele statutowe. Dowiedz się o tym więcej.

0+
Odnowionych rowerów
0
Lat doświadczenia
Zgłoś odbiór roweru z domu

  Więcej o inicjatywie

  Przyjmujemy rowery w każdym stanie i rozmiarze.
  Jeżdżące i nie jeżdżące. Możesz nam również przekazać wszelkie rowerowe akcesoria, części, narzędzia czy ubrania.
  Każdy otrzymany rower wspiera naszą pracę – promocja jazdy na rowerze, darmowe warsztaty, rower za dobro, wolontariat i inne cele statutowe stowarzyszenia.
  Wspierając sprzedaż używanych rowerów dbasz o środowisko i dajesz innym możliwość rozpoczęcia przygody z rowerem w przystępnej cenie.

  Jak przekazać rower?

  Podrzuć go do naszego warsztatu:
  ul. Wolność 2, godziny otwarcia: wtorek, czwartek, piątek 10-18.00, środa 10-19.00, sobota 10-15.00.
  OTWARTE CAŁY ROK

  Zachęcamy do przywożenia rowerów transportem miejskim – ZTM Warszawa pozwala bezpłatnie przewozić rowery w autobusach, tramwajach i metrze. Pamiętajcie, że rowery można przewozić tylko w wyznaczonych wejściach.

  Nie możesz dostarczyć roweru do nas?

  Od osób, które mają trudności z transportem obieramy rowery ze wskazanego miejsca. Co kilka tygodni nasi wolontariusze objeżdżają Warszawę i zbierają rowery, które nam zgłosiliście. Wypełnij formularz powyżej lub zadzwoń. Wpiszemy Cię na listę i zadzwonimy tuż przed odbiorem, aby umówienia się na termin.

  Masz pytania? Zadzwoń do nas 506 693 555.