Napraw sobie rower

z poradami mechanika/mechaniczki

Dwa razy w tygodniu można do nas przyjść i wykonać w swoim rowerze podstawowe naprawy korzystając z porad i asysty mechanika/mechaniczki.

Mechanik/mechaniczka jest obecna na sali i służy poradą, podpowie jak rozwiązać problem, jakich narzędzi użyć, jak dbać o rower. Nie naprawi roweru za Ciebie. Jak wyposażone są stanowiska? –  zobacz tutaj.

UWAGA! Ze względów sanitarno-epidemiologicznych do odwołania udostępniamy trzy stanowiska z obowiązkowymi zapisami. Zapisy wyłącznie telefoniczne pod numerem +48 506 693 555 lub osobiście w warsztacie. Osoby przychodzące na naprawy prosimy o przychodzenie pojedynczo (bez osób towarzyszących).

Przewidziany czas, na jaki zapisywana jest jedna osoba to 1,5h. Żeby maksymalnie skorzystać z dostępnego czasu i jak najwięcej się nauczyć radzimy przed przyjściem przygotować się „merytorycznie”:) Chcesz naprawić piszczące hamulce? Poczytaj o tym w internecie, obejrzyj filmowe tutoriale. Do zobaczenia w warsztacie!

Otwartość i wzmocnienie

Wkrótce podamy terminy sesji naprawczych dedykowanych dla kobiet i osób niebinarnych oraz w języku rosyjskim i angielskim. Zależy nam aby wszystkie osoby czuły się do nas zaproszone i wzmocnione.

Mówisz w innym języku i chcesz asystować? Zgłoś się do nas! Chcemy dotrzeć do wszystkich osób zainteresowanych naszym warsztatem.