Napraw sobie rower

z poradami mechanika/mechaniczki

W każdą sobotę można do nas przyjść i za darmo wykonać w swoim rowerze podstawowe naprawy korzystając z porad i asysty mechanika/mechaniczki. Mechanik/mechaniczka jest obecna na sali i służy poradą, podpowie jak rozwiązać problem, jakich narzędzi użyć, jak dbać o rower. Nie naprawi roweru za Ciebie.

Udostępniamy 3 stanowiska naprawcze. Zobacz tutaj, jak wyposażone są stanowiska.

Ze względu na duże zainteresowanie na dyżury mechanika/mechaniczki obowiązują zapisy – wyłącznie telefoniczne pod numerem +48 506 693 555 lub osobiście w warsztacie. Prosimy o nieprzychodzenie bez zapisu – zbyt duża liczba osób utrudni naukę i Tobie i innym osobom.

Osoby przychodzące na naprawy prosimy o przychodzenie pojedynczo (bez osób towarzyszących). Jeśli zrezygnujesz- daj nam znać, żeby nie blokować miejsca innym. Jeśli spóźnisz się ponad 10 minut – Twoje stanowisko udostępnimy innym osobom.

Przewidziany czas, na jaki zapisywana jest jedna osoba to 1.5h. Żeby maksymalnie skorzystać z dostępnego czasu i jak najwięcej się nauczyć, radzimy przed przyjściem przygotować się „merytorycznie”:) Chcesz naprawić piszczące hamulce? Poczytaj o tym w internecie, obejrzyj filmowe tutoriale. Do zobaczenia w warsztacie! :)

Otwartość i wzmocnienie

Planujemy wprowadzić sesje naprawcze dedykowane dla kobiet i osób niebinarnych oraz w języku rosyjskim i angielskim. Zależy nam, aby wszystkie osoby czuły się do nas zaproszone i dzięki temu wzmocnione.

Mówisz w  języku innym niż polski i chcesz asystować dyżurującym mechani(cz)kom? Zgłoś się do nas! Chcemy dotrzeć do wszystkich osób zainteresowanych naszym warsztatem.