Mobilny Serwis Rowerowy na imprezy

Oferta przeznaczona jest na wydarzenia i imprezy okolicznościowe. Organizujesz piknik, dzień sąsiada, wydarzenie sportowe lub inną imprezę otwartą w twojej Organizacji/ Instytucji? Świetną atrakcją dla uczestników jest skorzystanie z możliwości naprawy roweru.

Mobilny Warsztat prowadzony jest przez dwoje mechaników. Odbywa się na zasadzie darmowego serwisu rowerowego, z którego mogą skorzystać uczestnicy wydarzenia. Wykonujemy przegląd i konserwację roweru (regulacja, czyszczenie, informacja o stanie roweru). Oprócz wiedzy z zakresu mechaniki rowerowej nasi pracownicy posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, a także są kwalifikowanymi instruktorami jazdy rowerowej – udzielają porad w tematyce rowerowej, uczą jak dbać o rower, mogą przeprowadzić zajęcia z nauki jazdy rowerem zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Istnieje możliwość prowadzenia krótkich warsztatów z podstawowych napraw. Gdy jeden z mechaników zajmuje się darmowym serwisem – drugi mechanik prowadzi warsztaty np z: wymiany dętki, łatania dziury, regulacji hamulców i przerzutek, wymiany klocków hamulcowych, jak czyścić rower i dbać o łańcuch.

Cennik

Warsztat prowadzony przez dwójkę mechaników (ceny brutto):

2 godz. – 700 złotych
3 godz. – 900 złotych
4 godz. – 1200 złotych
6 godz. – 1500 złotych
8 godz. – 2000 złotych

Dodatkowe warsztaty prowadzone w trakcie – 0 zł

W trakcie warsztatów darmowy jest serwis, środki czyszczące, smarujące. Za każdą wymianę części opłaty ponoszą uczestnicy (bądź organizator). Przykładowe ceny:
Linka – 5 zł
Pancerz- 5 zł
Klocki hamulcowe – 15 zł
Dętka – 25 zł

Pełna lista części dostępna na życzenie.
Dojazd do 20 km w cenie warsztatu (=40 km w obie strony). Powyżej tej odległości – wycena indywidualna.

Rower Towarowy

Istnieje możliwość abyśmy na imprezę zabrali ze sobą rower towarowy (cargo), który może być używany do przejażdżek, wożenia dzieci w trakcie imprezy. Jest to znakomita rozrywka zwłaszcza dla najmłodszych.