Mobilny Serwis Rowerowy na imprezy

Oferta przeznaczona jest na wydarzenia i imprezy okolicznościowe. Organizujesz piknik, dzień sąsiada, wydarzenie sportowe lub inną imprezę otwartą w twojej organizacji/ instytucji? Świetną atrakcją dla uczestników jest skorzystanie z darmowej naprawy roweru wraz z poradami mechanika.

Mobilny Warsztat prowadzony jest przez dwoje mechaników, odbywa się na zasadzie darmowego serwisu. Uczestnicy wydarzenia mają możliwość podejść z rowerem do wystawionego przez nas stanowiska, wówczas my ocenimy stan roweru i wykonamy podstawowy serwis (konserwacja, regulacja), opisując jednocześnie na czym polega naprawa i jak prawidłowo korzystać z roweru.

Oprócz wiedzy z zakresu mechaniki rowerowej nasi pracownicy posiadają doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, a także są kwalifikowanymi instruktorami jazdy rowerowej – udzielają porad w tematyce rowerowej, uczą jak dbać o rower, mogą przeprowadzić zajęcia z nauki jazdy rowerem zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Istnieje możliwość prowadzenia krótkich warsztatów z podstawowych napraw. Gdy jeden z mechaników zajmuje się darmowym serwisem – drugi mechanik prowadzi warsztaty np z: wymiany dętki, łatania dziury, regulacji hamulców i przerzutek, wymiany klocków hamulcowych, jak czyścić rower i dbać o łańcuch.

Jeśli chcesz zaoferować pracownikom darmowy serwis roweru na zasadzie oddania roweru przed pracą i odbioru naprawionego po pracy, przejdź do działu Mobilna Naprawa Rowerów.

Cennik

Warsztat prowadzony przez dwójkę mechaników (ceny brutto):

4 godz – 2700 złotych
5 godz. – 3500 złotych
6 godz. – 4100 złotych

Każda kolejna godzina – 500 zł.

Dodatkowe warsztaty prowadzone w trakcie – cena do indywidualnego ustalenia.

Cena warsztatów obejmuje serwis, środki czyszczące, smarujące. Za każdą wymianę części opłaty ponoszą uczestnicy (bądź organizator). Przykładowe ceny:
Zestaw linka, pancerz, końcówki – 20 zł
Klocki hamulcowe – 25 zł
Dętka – 25 zł

Pełna lista części dostępna na życzenie.
Dojazd do 15 km w cenie warsztatu (=30 km w obie strony). Powyżej tej odległości – wycena indywidualna.

Rower Towarowy

Istnieje możliwość abyśmy na imprezę zabrali ze sobą rower towarowy (cargo), który może być używany do przejażdżek, wożenia dzieci w trakcie imprezy. Jest to znakomita rozrywka zwłaszcza dla najmłodszych.